Milí zákazníci! Vzhľadom na aktuálnu situáciu spojenú s pandémiou vírusu COVID-19, až do odvolania, rušíme úhradu objednávok dobierkou. Chceme tým prispieť k ochrane pracovníkov kuriérskych spoločností, nakoľko si ich prácu vážime a bez nich by sme nemohli fungovať. K dispozícii zostáva platba bankovým prevodom a platba platobnou kartou.
Novinka

Tepláková súprava

U71-27708/S U71-27708/S5 Zvoľte variant
Neohodnotené
  • €34,90 €10 –29 %
  • Zvoľte variantObjednanéObjednané
€24,90 €24,90 €24,90
  • Farba
  • Veľkosť
Kategória: Dámske oblečenie
 

Tepláková súprava. Dámska pohodlná tepláková súprava nohavíc a mikiny. Mikina je kratšieho strihu so zaväzovaním. Príjemné farebné kombinácie Vás jednoducho dostanú :) Maximálne pohodlná tepláková súprava, vyrobená z veľmi kvalitného materiálu. Súprava je dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach a vo veľkostiach S a M. 

Buď šarmantná a štýlová aj vo voľnom čase! Trendy súprava, ktorú si vďaka príjemnému materiálu nebudeš chcieť vyzliecť :) Súprava, ktorá zaručene nie je tuctový kúsok dostupný v každom nákupnom centre!

Materiál: 73% bavlna, 24% polyester 3% elastan

Veľkosť S:
Rozmery mikiny merané v centimetroch:
Šírka cez prsia: 48 cm,
Celková dĺžka: 51 cm,
Dĺžka rukávu: 64 cm.
 
Rozmery nohavíc merané v centimetroch:
Šírka v páse: 34/42 cm,
Celková dĺžka: 99 cm.
 
Veľkosť M:
Rozmery mikiny merané v centimetroch:
Šírka cez prsia: 50 cm,
Celková dĺžka: 52 cm,
Dĺžka rukávu: 64 cm.
 
Rozmery nohavíc merané v centimetroch:
Šírka v páse: 35/44 cm,
Celková dĺžka: 101 cm.
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie o tom, ako ovládať súbory cookie nájdete tu.