DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA! Kedy najneskôr objednať, aby som mal(a) objednávku doma do Vianoc? Milí zákazníci, aby sme sa opäť vyhli zbytočným stresom a všetky objednávky doručili do Vianoc, prosím berte na vedomie tieto dátumy: Objednávky na tovar, ktorý skladom nemáme prijímame do 13.12. Objednávky na tovar skladom prijímame do 20.12. Tovar skladom je označený v kategórii zvlášť. Prajeme vám príjemné nakupovanie! :)

O nás

Milí naši!

Vítame Vás v našom najkrajšom e-shope www.prepekneritky.sk, už so 6 - ročnou tradíciou. Pýtate sa, prečo práve tento názov? Pri vymýšľaní názvu nášho internetového obchodu sme strávili nejaký ten týždeň. Po prieskume trhu sme zistili, že všetky e-shopy s oblečením sú vlastne nejaké Fashion... Tuctovosť sa nám nepáči, preto sme si vymysleli krásny a jedinečný názov pre pekné riťky :) Ďakujeme Vám, že náš názov chápete metaforicky a viete oceniť kvalitu a jedinečnosť našich produktov! :)

Náš sortiment, ktorý ponúkame je rôznorodý, pre rôzne vekové kategórie a je určený pre všetkých milovníkov módy. Už z netradičného názvu vyplýva, že Vám prinášame niečo výnimočné, čo každému z Vás podčiarkne Vašu jedinečnosť a originalitu. Našou prioritou je ponúkať kvalitu za rozumnú cenu, čo sa nám aj úspešne darí :)

Tak, ako mnoho iných malých podnikateľov, aj my sme si museli prejsť dlhou a strastiplnou cestou, kým sme si vybudovali dobré meno a značku na trhu. Dnes sme veľmi hrdí na naše "pekné riťky" a tešíme sa už tisíckam spokojných zákazníkov.

V našom e-shope Vám ponúkame široký sortiment tovaru, rôzne veľkosti a môžete si vyberať z rôznych cenových kategórií. Orem svojich vlastných kolekcií s originálnymi potlačami ponúkame kvalitné a známe značky: Katrus, Figl, Fashion House, MILU by Milena Platek, Colour Pleasure a iné. Dali sme si záležať, aby bol náš tovar kvalitný, krásny a za rozumnú cenu. Sortiment, ktorý ponúkame nenájdete bežne v kamenných obchodoch, čo je pre Vás veľká výhoda! Kúsok, ktorý si od nás kúpite Vám zaručí originalitu a jedinečnosť! Za kvalitu našich produktov sa vieme zaručiť, pretože my sme tiež "našimi zákazníkmi". Milujeme naše produkty a nosíme ich veľmi radi!

Tovar starostlivo vyberáme podľa nášho najlepšieho vkusu, ktorý kráča ruka v ruke s najnovšími módnymi tredmi. Filozofiou nášho obchodu je vyčariť úsmev na tvári každom z Vás, či už pri návšteve našej stránky, alebo pohodlnom nosení našich vecičiek. Záleží nám na Vašej spokojnosti a v prípade akýchkoľvek otázok, či dotazov nás neváhajte kontaktovať. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť čo najlepšie :)

Takže už Vám neostáva nič iné, len si u nás obliecť Vaše „pekné riťky“! Pretože...

„Kto nemá štýl, nemá chuť do života.“ (Coco Chanel)

Príjemné nakupovanie Vám praje Váš tím

Prepekneritky.sk!

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie o tom, ako ovládať súbory cookie nájdete tu.