O nás

Milí naši!

Vítame Vás v našom najkrajšom e-shope www.prepekneritky.sk, už s 10 - ročnou tradíciou. Pýtate sa, prečo práve tento názov? Pri vymýšľaní názvu nášho internetového obchodu sme strávili nejaký ten týždeň. Po prieskume trhu sme zistili, že všetky e-shopy s oblečením sú vlastne nejaké Fashion... Tuctovosť sa nám nepáči, preto sme si vymysleli krásny a jedinečný názov pre pekné riťky :) Ďakujeme Vám, že náš názov chápete metaforicky a viete oceniť kvalitu a jedinečnosť našich produktov! :)

Náš sortiment, ktorý ponúkame je rôznorodý, pre rôzne vekové kategórie a je určený pre všetkých milovníkov módy. Už z netradičného názvu vyplýva, že Vám prinášame niečo výnimočné, čo každému z Vás podčiarkne Vašu jedinečnosť a originalitu. Našou prioritou je ponúkať kvalitu za rozumnú cenu, čo sa nám aj úspešne darí :)

Tak, ako mnoho iných malých podnikateľov, aj my sme si museli prejsť dlhou a strastiplnou cestou, kým sme si vybudovali dobré meno a značku na trhu. Dnes sme veľmi hrdí na naše "pekné riťky" a tešíme sa už tisíckam spokojných zákazníkov.

V našom e-shope Vám ponúkame široký sortiment tovaru, rôzne veľkosti a môžete si vyberať z rôznych cenových kategórií. Okrem svojich vlastných kolekcií s originálnymi potlačami ponúkame kvalitné produkty pre moderné ženy, budúce mamičky i detičky. Dali sme si záležať, aby bol náš tovar kvalitný, krásny a za rozumnú cenu. Sortiment, ktorý ponúkame nenájdete bežne v kamenných obchodoch, čo je pre Vás veľká výhoda! Kúsok, ktorý si od nás kúpite Vám zaručí originalitu a jedinečnosť! Za kvalitu našich produktov sa vieme zaručiť, pretože my sme tiež "našimi zákazníkmi". Milujeme naše produkty a nosíme ich veľmi radi!

Tovar starostlivo vyberáme podľa nášho najlepšieho vkusu, ktorý kráča ruka v ruke s najnovšími módnymi tredmi. Filozofiou nášho obchodu je vyčariť úsmev na tvári každom z Vás, či už pri návšteve našej stránky, alebo pohodlnom nosení našich vecičiek. Záleží nám na Vašej spokojnosti a v prípade akýchkoľvek otázok, či dotazov nás neváhajte kontaktovať. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť čo najlepšie :)

Takže už Vám neostáva nič iné, len si u nás obliecť Vaše „pekné riťky“! Pretože...

„Kto nemá štýl, nemá chuť do života.“ (Coco Chanel)

Príjemné nakupovanie Vám praje Váš tím

Prepekneritky.sk!