Milí zákazníci! V dňoch od 6.6. do 30.6. máme dovolenku. Vaše objednávky budú spracované a expedované po tomto termíne. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie a trpezlivosť! Prajeme vám príjemné nakupovanie :)
Novinka Tip

Tehotenské rifľové nohavice

Z53-36384/XL/SVE
Neohodnotené

  • Objednané
€25,90
  • Farba
  • Veľkosť
Kategória: TOVAR SKLADOM TEHUĽKY
 

Tehotenské rifľové nohavice. Dámske pohodlné tehotenské rifľové nohavice, vyrobené z kvalitného a pohodlného materiálu. Rifľové nohavce sú elastické a sú v ponuke v troch veľkostiach, a to M, L a XL.

Štýlová a trendy môžeš byť aj s bruškom! Pohodlné tehotenské nohavice ti zaručia potrebný komfort pre bruško v každej situácii :)

Materiál: 75% bavlna, 20% polyester, 5% elastan

*Milé tehuľky  Veľa z Vás si objednáva naše tehotenské vecičky "radšej o číslo väčšie", ale to Vám určite neodporúčame. Nohavice sú elastické a prispôsobia sa. Určite Vám odporúčame vybrať si veľkosť, ktorú nosíte bežne, resp. momentálne. Uvádzame vždy šírku, ktorá je meraná na nohaviciach v "kľudnom stave" od strany po stranu, pás je veľmi elastický, látkový, takže priestoru na bruško je naozaj dosť.

Modelka má na fokte rifľové nohavice podhnuté - dĺžka sa dá kúpiť len jedna a nohavice sú dlhšie z toho dôvodu, že máme aj veľmi vysoké zákazníčky a vždy je lešpšie nohavice podhnúť/skrátiť, ako ich mať krátke :)

Pred nákupom si prosím skontrolujte miery. Ďakujeme :)
 
Rozmery nohavíc merané v centimetroch:
 
Veľkosť S:
Šírka v páse: 54 cm
Celková dĺžka: 106 cm
Dĺžka stehna od rozkroku: 76 cm
Šírka bokov: 41 cm
 
Veľkosť M:
Šírka v páse: 56 cm
Celková dĺžka: 108 cm
Dĺžka stehna od rozkroku: 77 cm
Šírka bokov: 43 cm
 
Veľkosť L:
Šírka v páse: 58 cm
Celková dĺžka: 109 cm
Dĺžka stehna od rozkroku: 78 cm
Šírka bokov: 44 cm
 
Veľkosť XL:
Šírka v páse: 59 cm
Celková dĺžka: 110 cm
Dĺžka stehna od rozkroku: 79 cm
Šírka bokov: 45 cm