Dodanie tovaru

Dodacie lehoty

Dodacie lehoty sú pre rôzne druhy tovarov rôzne. Termín dodávky tovaru bude vždy oznámený kupujúcemu s emailom o vybavení objednávky alebo s emailom o oznámení prijatia platby za objednávku. Vo všeobecnosti je termín dodávky tovaru od 1 do 7 pracovných dní od dátumu vybavenia objednávky. Ak máme zákazníkom objednaný tovar skladom, bude doručený najneskôr do 3 pracovných dní. Vo výnimočných prípadoch, keď niektoré druhy tovarov nie sú skladom, a nie sú k dispozícii ani u výrobcov, dodávateľov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia.

 

Informácie o spôsobe dopravy

Spôsob dopravy si volí kupujúci sám cez formulár objednávky v e-shope. Kupujúci si môže zvoliť spôsob dopravy, a to:

a) Expres kuriér (Slovenská pošta) s doručením na poštu, BalíkoBOXu - pri platbe vopred prevodom na účet je cena 3,40 EUR, pri platbe dobierkou je cena 4,90 EUR (je to najlacnejšií spôsob prepravy tovaru)

PRI TOMTO SPÔSOBE DOPRAVY BUDE VAŠA OBJEDNÁVKA DORUČENÁ NA VAŠU POŠTU, ČI BALÍKOBOXU A OSTÁVA ULOŽENÁ NA POŠTE, ČI V BALÍKOBOXE.

b) Expres kuriér (Slovenská pošta) s doručením na adresu - pri platbe vopred prevodom na účet je cena 3,90 EUR, pri platbe dobierkou je cena 5,40 EUR

PRI TOMTO SPÔSOBE DOPRAVY BUDE VAŠA OBJEDNÁVKA DORUČENÁ NA VAMI UVEDENÚ ADRESU. KURIÉR VÁM JU DORUČÍ DOMOV, DO PRÁCE, TEDA NA AKÚKOĽVEK ADRESU, KTORÚ STE ZADALI VO VAŠEJ OBJEDNÁVKE.

c) Packeta do ČR (osobný odber vo Vami zvolenom výdajnom mieste) - pri platbe vopred prevodom na účet je cena 3,90 EUR

 

Pri spôsobe prepravy Expres kuriérom máte Vašu objednávku zvyčajne na danej adrese hneď na druhý deň po vyexpedovaní Vašej objednávky. Ak ste si zvolili prepravu Expres kuriérom s doručením na adresu a kuriér Vás doma nezastihne, pokiaľ sa nedohodnete inak, Vašu objednávku uloží na Vašej najbližšej pošte, kde si ju budete môcť prevziať.

 

Informácie o platbe

Kupujúci uhrádza platbu dobierkou alebo prevodom/vkladom na účet predávajúceho.

Prevod/vklad na účet: 

FIO banka, a.s:

Číslo účtu: 2101425138/8330 

IBAN: SK50 8330 0000 0021 0142 5138

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Variabilný symbol: číslo Vašej elektronickej objednávky

Správa pre príjemcu: meno a priezvisko

Pri tomto spôsobe platby je kupujúcemu zaslaný tovar po uhradení a pripísaní celej sumy tovaru uvedeného v elektronickej objednávke na účet.

Platbu vopred uskutočnite na základe výzvy, ktorú obdržíte s e-mailom o potvrdení prijatia objednávky. Pokiaľ Vám email obratom nebol doručený, Váš email v objednávke nebol zadaný správne alebo odporúčame skontrolovať spamovú schránku.

 

Platba dobierkou: ak nechcete platiť za tovar vopred, môžete zaplatiť dobierkou pri preberaní tovaru.

 

Platba kartou: online platba kartou cez platobnú bránu GoPay.

 

K veľkostiam

V našom e-shope www.prepekneritky.sk uvádzame veľkosti a miery pri každom produkte zvlášť, v popise produktu, čo Vám veľmi ľahko umožňuje vybrať si správnu veľkosť. Snažíme sa, aby sme Vám mohli čo najlepšie pomôcť pri výbere správnej veľkosti. Ak produkt nemá uvedené tieto údaje, doplníme ich v blízkej budúcnosti.