Milí zákazníci! V dňoch od 6.6. do 30.6. máme dovolenku. Vaše objednávky budú spracované a expedované po tomto termíne. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie a trpezlivosť! Prajeme vám príjemné nakupovanie :)

Vrátenie tovaru

Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý Vám nesedí alebo nie je úplne podľa Vašich predstáv, máte právo odstúpiť od zmluvy do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru bez udania dôvodu. Pokiaľ sa rozhodnete pre odstúpenie od zmluvy, je nutné dodržať tieto základné podmienky:

  • tovar musí byť odoslaný najneskôr 14. deň po fyzickom prevzatí zásielky
  • tovar musí byť kompletný, neporušený, nepoužitý, opatrený visačkami v originálnom obale, schopný ďalšieho predaja
  • tovar nesmie byť zaslaný na dobierku, v takomto prípade nebude prevzatý!

 

Náklady spojené s vrátením tovaru:

Ponesiete priame náklady spojené s vrátením tovaru.


Odstúpenie od zmluvy musí byť doručené najneskôr posledný deň 14 dňovej lehoty. Lehota pre odstúpenie trvá 14 kalendárnych dní a začína plynúť nasledujúci pracovný deň po prevzatí, napr. ak si prevezmete tovar v pondelok, prvý deň sa počíta utorok.


Pri vrátení tovaru vás poprosíme vyplniť formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý je vždy súčasťou úplne prvého e-mailu, ktorý od nás prijmete, alebo si ho môžete jednoducho stiahnuť tu (viď nižšie), alebo v našich obchodných podmienkach. Formulár nám môžete poslať e-mailom na našu e-mailovú adresu: info@prepekneritky.sk, alebo spolu s tovarom na adresu:

 

Adresa na vrátenie tovaru:

ML Speak s.r.o.

Ulica pri včelárikoch 5264/1

90301 Senec

 
Zaväzujeme sa vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru na zákazníkom uvedený bankový účet.

TU SI MÔŽETE STIAHNUŤ FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY